بازی zooba چیست؟ بررسی دلایل محبوبیت بازی زوبا

بازی zooba چیست

‌ZOOBA یک سبک بازی اکشن اندروید با تاریخ انتشار 2.10.2019 از استودیو Wildlife است. این بازی برای مدت طولانی به عنوان یکی از بهترین‌های Arena Battle Royale رتبه بندی شده‌ است. اگرچه که شاید فکر کنید، این بازی برای کودکان در نظر گرفته‌شده است. اما در چند دقیقه بازی خواهید دید که پیروزی در Zooba چندان آسان نیست. در واقع باید از هر ترقندی و هر‌ فرصتی استفاده کنید تا برای هر موقعیت پیش بینی نشده‌ای‌ آمادگی داشته باشید. یکی از تفاوت‌های این بازی ویدیویی در مقایسه با سایر بازی های بتل رویال این است که در  بازی های چند نفره آنلاین(ربات ها) نیز وجود دارد. آنها نگهبانان باغ وحش هستند که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند و کشتن آنها آسان‌تر است. در ادمه مقاله به بحث‌های بازی zooba چیست و آموزش بازی zooba و روش‌های کاهش پینگ این بازی می‌پردازیم.

بازی zooba چیست؟

بازی zoob چیست در توضیحات

این بازی مکانیک‌های بازی Battle Royale و MOBA را با هم ترکیب می‌کند و یک تجربه بازی منحصر به فرد را به شما نشان می‌دهد. در واقع این بازی بسیار شبیه به Battlelands Royale است. همچنین مانند این بازی شما در منطقه ای که می‌خواهید روی نقشه فرود می‌آیید، و با یک جوی استیک مجازی حرکت می‌کنید. در این بازی باید با بیش از 45 حریف مبارزه کنید، درواقع هدف شما در این بازی این است که زنده بمانید زیرا در برخی از قسمت های بازی تله‌هایی وجود دارند که باید از آنها دوری کنید. با دقت و پیروی از راهنمای بازی سلاح‌های قدرتمندی را جمع‌آوری کنید که به عنوان یک گارد دفاعی در برابر حیوانات دیگر استفاده شود. در ادامه مقاله به آموزش بازی zooba می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: سرویس کاهش پینگ

نام و توانایی های شخصیت های بازی zooba چیست؟

 • Molly: مولی دو پرش دارد، یعنی دو بار در جهت نگاهش می‌پرد و سپس بچه مولی (جوی) به حریفان دیگر حمله می‌کند و وسایلی را برای مولی جمع آوری می‌کند.
 • Larry: این آفتاب پرست زبان چنان ماهرانه‌ای دارد که وقتی به طعمه نزدیک می‌شود، به طور خودکار به سمت آن می‌کشد. . علاوه بر این، رنگ پوست او تغییر می‌کند و در مواجهه با خطر تقریباً نامرئی می‌شود.
 • Bruce: بروس آنقدر قوی است که اگر کسی بخواهد با او نبرد داشته باشد، باید بی حرکت بماند زیرا پرش او بسیار سریع است و به آن شخصیت آسیب می‌زند.
 • Nix: حریفان را به طعمه نزدیک می‌کند و در با تیر و کمان خودش سریعا حریفان را می‌کشد.
 • Shelly: شلی در یک پوسته پنهان می شود و برای چند ثانیه یا تا زمانی که دوباره شروع به حرکت کنید آسیب ناپذیر می‌شود.
 • Pepper: فلفل آنقدر بلند است که می تواند از میان بوته ها شمارا ببیند و شما نمی توانید از او پنهان شوید.
 • Ollie: اولی علف‌های نزدیک را می خورد و سلامتی را بازیابی می‌کند.
 • Duke: هنگام ضربه، دوک عصبانی می‌شود و سریعتر غرش بلندی را منتشر می کند که دشمنان از او فاصله ‌می‌گیرند.
 • Finn: هنگام نزدیک شدن به یک دشمن با سلامتی ضعیف، فین شتاب می‌گیرد و آسیب بیشتری وارد می‌کند.

نحوه بدست آوردن جواهرات در بازی zooba چیست؟

 • با تماشای تبلیغات ویدیویی
 • پاداش لیگ
 • ماموریت های کامل

راهنمای آموزش بازی zooba برای ساختن قبیله(clan)

قبیله ساختن در بازی zooba چیست

در این بازی قبیله‌ها راه بسیار خوبی برای جمع آوری دوستان و خوش گذرانی با هم هستند، اما نیاز به تجربه دارد. بنابراین، ابتدا باید به لیگ 5 برسید توجه داشته باشید که برای پیوستن به قبیله(Clan) باید به لیگ 3 رسیده باشید اما برای ساختن این قبیله باید به لیگ 5 برسید. بعد از رسیدن به این لیگ مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

بیشتر بخوانید: کاهش پینگ پابجی

 • نشان قبیله؛
 • نام قبیله (به یاد داشته باشید که نام های توهین آمیز از هر نوع ممنوع است – حتی ممکن است برای همیشه مسدود شوید).
 • تأیید خودکار: بله یا خیر.
 • نیازهای جایزه؛
 • زبان قبیله‌ای
 • سپس شما 200 سکه پرداخت می کنید، و کار شما تمام است.

نکته: اگر در هنگام خروج از قبیله، کسی در آن باقی نماند، قبیله حذف می‎شود به یاد داشته باشید که اگر رهبر یک قبیله آن را ترک کند، تیم نظارتی نمی‌تواند سلسله مراتب آن را تغییر دهد. یعنی نمی‌توانند رهبری طایفه را به شخص منتخب منتقل کنند یا به رهبر قبلی برگردانند.

چگونه اسلحه های افسانه‌ای داشته باشیم؟

همانطور که در بحث بازی zooba چیست اشاره شد با وجود سلاح می‌توانید گارد بسیار قدرتمندی در برابر دشمنان داشته باشیم یعنی، گارد طلایی که در هنگام بارگیری روی نقشه قابل مشاهده است، یک اسلحه افسانه‌ای را در دست خواهد داشت که این گارد از همه قدرتمندتر است. با وجود اینکه فقط یک اسلحه را رها می‌کند، تمام سلاح های افسانه ای را در خود ذخیره می‌کند، بنابراین می‎تواند هم از نزدیک و هم از راه دور حمله کند.

مقاله پیشنهادی: آموزش کاهش پینگ وارزون

مزایا و معایب بازی zooba چیست؟

مزایا و معایب بازی zooba چیست؟

مزایا:

 • بازی آسان: به همراه آموزش بازی zooba سریعا به این بازی مسلط می‌شوید.
 • گرافیک بسیار بالا: این بازی طراحی چشمگیر دارد. ظاهر بازی شبیه بسیاری از بازی های مدرن است. که در آن حیوانات نیز به سبک کارتونی دوست داشتنی طراحی خواهند شد. این بازی همچنین با اکثر دستگاه های تلفن همراه به راحتی کار می‌کند. علاوه بر این، موسیقی نیز بسیار هیجان انگیز و سیستم صوتی متنوع دارد.
 •  کارکترهای متنوع: شما همچنین می‌توانید مستقیماً روی شخصیت‌ها کلیک کنید تا آمارهایی مانند مهارت‌ها، خون، حمله، نوع سلاح را بررسی کنید
 • بازی تک نفره و تیمی: در حال حاضر این بازی شامل دو حالت اصلی Solo و Duo است. به صورت انفرادی، شما با بازیکنان دیگر به رقابت می‌پردازید. در حالت Duo، بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا دوستان بیشتری را برای پیوستن به بازی دعوت کنند. شما کد را برای تیم خود ارسال می کنید تا آنها را به مبارزه با هم دعوت کنید.

معایب:

 • قوانین زیاد
 • پیروزی بسیار کم

 

سرویس کاهش پینگ بازی zooba

متاسفانه زمانی که بازی آغاز می‌شود با  قطع شدن بازی یا تاخیر روبرو خواهید شد برای بهبود این مسئله باید از سرویس کاهش دهنده پینگ استفاده کرد. سرویس کاهش پینگ به برنامه‌ای گفته می‌شود که ترافیک شبکه شما را برای بازی‌های آنلاین، به‌ویژه برای بازی‌های چند نفره بهینه می‌کند. خوشبختانه  vps  با هدایت ترافیک اینترنت شما به سرور دیگری که در نزدیکی سرور بازی قرار دارد با پینگ کمتر و تاخیر کمتر این مشکل را  در واقع شما با خرید vps می‌توانید بدون نگرانی به بازی zooba ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: کاهش پینگ فورتنایت

سخن پایانی

در بحث‌های بازی Zooba چیست و آموزش بازی zooba متوجه شدیم که این بازی در موضوع حیواناتی است که از قفس خود فرار می‌کنند و با یکدیگر می‌جنگند و باعث هرج و مرج در خواهند شد. شما به عنوان یکی از آن کارکترها بازی خواهید کرد و برای زنده ماندن می‌جنگید. این یک بازی است که به شما احساسات جدید زیادی می‌دهد. نقش حیوان مورد علاقه خود را بازی کنید و در فرآیند چالش برانگیز و به همان اندازه سرگرم کننده و با راه حل‌ کاهش پینگ که در مقاله به آنها اشاره شد شرکت کنید.

بیشتر بخوانید: برای رفع کاهش پینگ بازی فیفا و کاهش پینگ فورتنایت به مقاله‌های دیگر سایت مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *