درباره شرکت ما

با ما بیشتر آشنا شوید

دراگون وی پی اس از ابتدای سال 1394 به عنوان یکی از اولین وبسایت‌های ارائه دهنده سرویس کاهش پینگ برای بازیکنان، فعالیت خود را با هدف بهبود کیفیت اینترنت و پینگ کاربران ایرانی آغاز کرد. پینگ بالا، پکل لاس، تایم اوت‌های مداوم، تحریم و… همه از مشکلاتی است که امروزه گریبان‌گیر بسیاری از بازیکنان ایرانی شده است؛ دراگون وی پی اس برای رفع مشکلات مذکور و ارائه سرویس کاهش پینگ واقعی خود توانست در مدت کمی توجه بسیاری از گیمران ایرانی را به خود جلب کند.

ما بر این عقیده هستیم که شهرت به تنهایی کافی نیست، بلکه ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی کامل از محصولاتمان می‌تواند رضایت شما کاربران عزیزان را جلب کند و این مهم‌ترین فاکتور مجموعه dragon vps است. متخصصان دراگون VPS و تیم پشتیبانی همگی در تلاش‌اند تا تجربه یک بازی لذت بخش را به شما عزیزان هدیه دهند، با ما همراه باشید تا با بهترین سرویس کاهش پینگ گیم در ایران آشنا شوید.

 

حداکثر پینگ

110

بازی های قابل پشتیبانی

100+

تعداد سرور

10

مشتریان فعال

489

 

نحوه کار دراگون VPS

جزییات بیشتر درباره شرکت ما

سرویس های دراگون VPS

برای اینکه با دراگون vps بیشتر آشنا شوید، بهتر است ابتدا درک بهتری از مفهوم مهم‌ترین پکیج ما یعنی سرویس کاهش پینگ، پیدا کنید. زمانی که شما برای نخستین بار به اینترنت متصل می‌شوید، در وهله اول به شما یک آی پی تعلق می‌گیرد که در واقع مشخصه سیستم شما است. به بیانی دیگر آدرس شما در اینترنت ثبت می‌شود. حال زمانی که می‌خواهید شروع به بازی کنید، ابتدا آی پی شما بررسی می‌شود و با توجه به فاصله مکانی شما به سرورهای بازی مذکور، ممکن است پینگ شما متغیر باشد. برای درک این موضوع به مثال فوق توجه کنید: فرض کنید قصد دارید بازی پابجی را اجرا کنید؛ پابجی در سراسر جهان سرورهایی ارائه کرده است تا بازیکنان بتوانند به راحتی به آن‌ها متصل شوند.

حال فرض کنید نزدیک‌ترین سرور پابجی به ایران در کشور آلمان باشد. در این حات ممکن است پینگ شما افزایش یابد و نتیجه ایده‌آلی به شما ارائه نکند. چرا که فاصله مکانی شما تا سرور پابجی زیاد است. حال وظیفه سرویس کاهش پینگ دراگون وی پی است کاهش پینگ شما و ارائه اینترنت مطلوب است؛ اما چگونه؟ همانطور که گفته شد، ما برای بهره‌مندی از یک اینترنت ایده‌آل برای بازی کردن، نیاز به کم کردن فاصله مکانی بین خود و سرورهای بازی داریم. زمانی که شما سرویس کاهش پینگ dragon vps را تهیه می‌کنید، آی پی شما تبدیل به آی پی یک کشور خارجی می‌شود(نزدیک‌ترین مکان به سرور بازی)، سپس فاصله زمانی شما پایین می‌آید و در نتیجه پینگ شما در بهترین حالت خود قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که پیدا کردن بهترین لوکیشن و سرور برای پایین آوردن پینگ ممکن است زمان‌بر و خسته کننده باشد.

اما دراگون وی پی اس فکر همه جا را کرده است؛ پیش از آنکه سرورها خریداری شوند و در اختیار شما عزیزان قرار بگیرند، هر کدام از بازی‌های محبوب امروزه توسط متخصصین برتر دراگون VPS بررسی شدند و بهترین لوکیشن‌ها انتخاب شدند. بنابراین برای تهیه سرویس کاهش پینگ بازی، می‌توانید بدون نیاز به تست و بررسی، بهترین سرویس را در صفحع اصلی دراگون وی پی اس انتخاب کنید.

حتماً تا به حال برای شما هم پیش آمده است که به عنوان مثال با V-P-N در یک بازی ثبت نام کنید، اما پس از مدتی حساب کاربری شما مسدود شود.  در واقع شما در ابتدای ثبت نام، آی پی شما به کمک برنامه‌های V-P-N تبدیل به یک کشور مجاز از نظر بازی موردنظر شده است؛ اما زمانی که برای بار دوم قصد دارید وارد بازی شوید، آی پی شما تغییر می‌کند و در نتیجه بازی مذکور متوجه دروغ بودن آی پی اولیه می‌شود و حساب شما را مسدود می‌کند. اما سرویس‌های دراگون سرور این مشکل را به خوبی حل کرده است. زمانی که شما یک پکیج کاهش پینگ دراگون VPS را تهیه می‌کنید، علاوه‌بر کاهش پینگ، یک آی پی ثابت به شما تعلق خواهد گرفت.