سوالات متداول

10 سوال پرتکرار وبسایت ما

دراگون وی پی اس چیست و چگونه عمل می‌کند؟

اگر شما هم یکی از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی هستید و در ایران زندگی می‌کنید، بدون شک به یک سرویس کاهش پینگ نیاز دارید. پینگ بالا، پکت لاس‌های مداوم، تایم اوت‌های اینترنت،از مواردی است که با سرویس کاهش پینگ حل می‌شود. تیم تخصصی دراگون وی پی اس در تلاش است تا تجربه یک بازی لذت بخش با پینگ پایین را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

سرویس کاهش پینگ دراگون روی چه دستگاه هایی قابل اجرا است؟

سرویس‌های کاهش پینگ دراگون وی پی اس روی تمامی دستگاه‌ها نظیر انواع رایانه‌ها، انواع موبایل، تبلت، انواع کنسول و… قابل اجرا است.

بازی من تحریم شده، برای رفع تحریم باید چکار کرد؟

همانطور که گفته شد، بسیاری از بازی‌های محبوب امروزه، ایران را در لیست تحریم خود قرار داده‌اند. با خرید سرویس کاهش پینگ دراگون وی پی است علاوه‌بر کاهش پینگ بازی، به شما یک آی پی ثابت تعلق می‌گیرد که در نتیجه باعث دور زدن و رفع تحریم‌ها می‌شود.

اکانت های دو کاربره به چه معنا است؟

با خرید حساب کاربری یا اکانت دو کاربره قابلیت اتصال از دو سیستم با اینترنت‌های متفاوت به شما داده می‌شود.

من از سرویس کاهش پینگ استفاده کردم اما تاثیری روی پینگ بازی نداشت باید چکار کنم؟

هر کدام از بازی‌هایی که امروزه در سراسر اینترنت مشاهده می‌کنید دارای سرورهایی در سراسر دنیا می‌باشند. جالب است بدانید که پکیج‌های کاهش پینگ دراگون در ابتدای کار تست شده‌اند و برای هر بازی(بسته به نزدیکی سرور بازی) سروری انتخاب شده است که پایین‌ترین پینگ ممکن را به بازیکنان اهدا کند. بنابراین در انتخاب سرویس کاهش پینگ دقت کنید و در صورتی که سرویس انتخاب شده دراگون را تهیه کردید، اما باز هم تاثیری روی پینگ شما نداشت از طریق صفحه ارتباط با ما با کارشناسان دراگون وی پی اس ارتباط برقرار کنید.

وی پی اس چیست و چه تاثیری روی بازی می‌گذارد؟

بسیاری از بازی‌های محبوب امروزه به دلیل مشکلات مختلف کشور عزیزمان را در لیست مناطق تحت تحریم خود قرار داده‌اند. همچنین ممکن است سرورهای بازی از ایران دور باشد و همین موضوع باعث بالا رفتن پینگ شما شود. وی پی اس در واقع همانند برنامه‌های V-P-N عمل می‌کند، اما با این تفاوت که وظیفه آن تنها اهدای آی پی ثابت و پایین آوردن پینگ است.

وی پی اس دراگون به چه اندازه روی پینگ من تاثیر می‌گذارد؟

هدف ما پایین آوردن پینگ شما کاربران عزیز تا پایین‌ترین حد ممکن است. در حال حاظر تمامی بازی‌های محبوب امروزه دسته بندی شده‌اند و بهترین سروری که می‌تواند پینگ شما را تا حداکثر پایین آوردن مشخص شده است. بنابراین اگر برای بازی مذکور سرویس درستی را تهیه کنید، پینگ شما در سطح بازیکنان اروپایی پایین خواهد آمد.

آیا سرویس های کاهش پینگ دارای محدودیت مصرفی است؟

خیر، سرویس‌های کاهش پینگ دراگون وی پی اس به پکیج‌های 1 ماهه، 3 ماهه، 6 ماهه و یکساله تقسیم شده است. در صورتی که هر کدام از پکیج‌های مذکور را تهیه کنید، تا اتمام بسته خریداری شده، می‌توانید بدون هیچ محدودیتی از سرویس کاهش پینگ استفاده کنید.

هزینه سرویس های کاهش پینگ چقدر است؟

کلیه تعرفه‌های کاهش پینگ دراگون را می‌توانید در صفحه اصلی مشاهده کنید.

فرق V-P-N با سرویس کاهش پینگ شما چیه؟

عملکرد برنامه‌های تغییر آی پی یا V-P-N شباهت زیادی به سرویس‌های کاهش پینگ یا VPS دارد. اما نکته‌ای که این دو سرویس را از یکدیگر متمایز می‌کند، آی پی ثابت و کاهش پینگ واقعی است. زمانی که از V-P-N استفاده می‌کنید، پینگ شما در بدترین حالت ممکن قرار می‌گیرد و همچنین آی پی شما پس از هربار استفاده از برنامه تغییر می‌کند و این مورد یکی دیگر از دلایلی است که باعث بن شدن اکانت شما می‌شود. اما هدف VPS در واقع کاهش پینگ و ثابت نگه داشتن آی پی شما است.